Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Yasal Uyarılar - Kullanım Koşulları

SİTEYİ KULLANARAK, BU KULLANIM ŞARTLARINI KABUL ETMİŞ SAYILIRSINIZ; KABUL ETMİYORSANIZ, SİTEYİ LÜTFEN KULLANMAYIN.
  • Bu web sitesine girmeniz veya bu web sitesindeki herhangi bir bilgiyi kullanmanız aşağıdaki koşulları ve hükümleri kabul ettiğiniz anlamına gelmektedir.

  • Bu web sitesi bilgilendirme amaçlı olarak iyi niyetle hazırlanmıştır. Bu web sitesinde yer alan her türlü bilgi genel nitelikte olup, doğruluğu, eksiksiz olması, güvenilirliği, yeterliliği ve güncelliği hiçbir surette Dataturk Yazılım tarafından garanti ve taahhüt edilmemektedir.Sağlanan bilgilere, Dataturk Yazılım herhangi bir lisans, telif hakkı, patent ya da başka bir fikri mülkiyet hakkı vermez.

  • Bu web sitesine erişim ve sitede yer alan bilgilerin gerek doğrudan gerekse dolaylı kullanımından kaynaklanan doğrudan ve/veya dolaylı maddi ve/veya manevi menfi ve/veya müsbet, velhasıl her türlü zarardan her nam altında olursa olsun Dataturk Yazılım, yöneticileri, çalışanları, bu sitede yer alan bilgileri hazırlayan kişiler ve Dataturk Yazılım’ ın yetkilendirdiği kişi ve kuruluşların hiçbir hukuki ve cezai sorumluluğu bulunmamaktadır.

  • Dataturk Yazılım bu web sitesinde yayınlanan bilgilerde önceden haber vermeksizin, istediği zaman düzeltme veya değişiklik yapabilir ve/veya çıkarabilir, güncelleştirebilir. Dataturk Yazılım, burada tanımlanan ürünler ve/veya programlarda, önceden uyarıda bulunmaksızın, her zaman için iyileştirmeler ve/veya değişiklikler yapabilir.

  • Tüm bilgiler Dataturk Yazılım tarafından "OLDUĞU GİBİ" verilmiştir.Dataturk Yazılım, belirli bir amaca uygunluk, ticari kullanılabilirlik ve ihmal etmeme garantileri de dahil olmak üzere açık ya da zımni hiçbir garanti vermez.

  • Dataturk Yazılım'in ürünlerine ve hizmetlerine ilişkin yükümlülüğü, yalnızca bunların sağlanmasına ilişkin anlaşmaların hükümlerine tabidir. Bu site dışında herhangi bir anlaşma olmaksızın bir Dataturk Yazılım ürünü ya da hizmetini elde ettiyseniz, bu ürün ya da hizmet "OLDUĞU GİBİ" sunulmuş olup, açık ya da zımni herhangi bir garantiye tabi değildir ve bu ürün ve hizmeti kullanmanız tümüyle kendi sorumluluğunuzdadır.

  • Bu web sitesinden herhangi bir üçüncü tarafın yönettiği web sitelerine hiperlink verilen durumlarda Dataturk Yazılım, hiçbir suretle, link verilen web sitelerinin içeriğinden ve bu anlamda söz konusu üçüncü taraf web sitelerinin içeriğinden doğabilecek herhangi bir sorun ve zarardan dolayı kesinlikle sorumlu tutulamaz. Bu hiperlinklerin Dataturk Yazılım web sitesinde bulunması, Dataturk Yazılım’nin bu web sitelerini onaylandığı veya önerdiği anlamına gelmez.

  • Bu web sitesinde adı geçen başkaca şirketler ve ürünleri sahiplerinin ticari markalarıdır ve ayrıca fikri mülkiyet hakları kapsamında korunmaktadır.

  • Dataturk Yazılım bu yasal uyarıda yer alan tüm koşulları ve hükümleri önceden bir ihbara gerek kalmaksızın değiştirme ve güncelleme hakkına haizdir.

  • Bu web sitesinin kullanımından doğan ve/veya yasal uyarıda yer alan koşul ve hükümlere ilişkin ve/veya bu web sitesi ile bağlantılı olarak çıkabilecek uyuşmazlıklarda Türkiye - Ankara Mahkemeleri ve İcra ve İflas Daireleri yetkilidir.