Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Gizlilik Politikası

Bu gizlilik politikası, bu web sitesini kullanırken sizin Dataturk Yazılım'a verdiğiniz herhangi bir bilginin Dataturk Yazılım tarafından nasıl kullanıldığı ve korunduğunu ortaya koymak amaçlıdır.

Dataturk Yazılım gizliliğinizin korunmasını sağlamak için azami surette çalışmaktadır.Bu web sitesinin varlığı boyunca sadece bu gizlilik bildirimi uyarınca hareket edeceğimizden emin olabilirsiniz.

Dataturk Yazılım bu sayfayı güncelleyerek zaman zaman bu politikada değişiklikler yapabilir. Herhangi bir değişikliğin olup olmadığından emin olmak için zaman zaman bu sayfayı kontrol etmelisiniz.

Ne Topladığımız

Dataturk Yazılım, Web sitemiz aracılığıyla sizden gizli ya da mülkiyetinizdeki bilgileri almak istemez. Dataturk Yazılım'a yollayacağınız herhangi bir bilgi ya da materyalin Dataturk Yazılım tarafından gizli SAYILMAYACAĞINI lütfen dikkate alınız.

Dataturk Yazılım'a herhangi bir bilgi ya da materyal yollayarak, Dataturk Yazılım'a bu materyallerin ya da bilgilerin kullanımı, yeniden üretimi, görüntülenmesi, çalıştırılması, değiştirilmesi, iletimi ve dağıtımı konusunda sınırlandırılmamış, geri alınamaz bir lisans vermeyi ve ayrıca herhangi bir amaçla bize yolladığınız herhangi bir fikir, kavram, "know-how" ya da tekniklerin Dataturk Yazılım tarafından serbestçe kullanılmasını şimdiden kabul etmiş sayılırsınız. Ancak,

(a) isminizi kullanma konusunda sizden izin almadığımız; ya da
(b) bu sitenin belirli bir parçası için sunduğunuz materyal ya da diğer bilgilerin, üzerinde sizin isminizle yayınlanacağı ya da kullanılacağı konusunda öncelikle size bilgi vermediğimiz; ya
(c) yasa gereği bunu yapmamız gerekmediği sürece, sizin isminizi yayınlamayacağız veya bu materyalleri ve bilgileri bize verdiğinizi kamuya açıklamayacağız.

Diğer web sitelerine bağlantılar

Web sitemiz diğer web sitelerine bağlantılar içerebilir. Ancak, diğer web sitesi üzerinde herhangi bir kontrolümüzün olmadığına dikkatinizi çekmek isteriz. Bu nedenle, bu tür siteleri ziyaret ederken bu gizlilik bildirimine tabi olmayan diğer sitelere ait bir bilginin korunmasından ve gizliliğinden sorumlu olamayız. Bunun için söz konusu diğer web sitesinin geçerli gizlilik bildirimine dikkat etmeniz, bakmanız gerekir.

Çocuklar ve ebeveynler

Dataturk Yazılım sitesi genel olarak 13 yaşın altındaki kullanıcılar için planlanmamıştır. Dataturk Yazılım, uygulanacak kanun tarafından izin verilmiş olması hariç olmak üzere çocuklardan ya da çocuklar hakkında internet siteleri üzerinden bilerek kişisel bilgiler istemez ya da toplamaz. Çocuğunuzun kişisel bilgiler vermiş olması"Destek formu, e-mail ile" ve söz konusu bilgilerin kayıtlarımızdan silinmesini talep etmeniz halinde,"normalde cevap verildikten sonra zaten silinir" e-posta adresine yazarak gerçekleştirebilirsiniz.

Feragat

Her ne kadar verdiğiniz bilgilerinizin yetkisiz açıklama, yanlış kullanım ya da değiştirilmesine karşı korumaya yardımcı olması için güvenlik tedbirleri alsak da, internete bağlı tüm bilgisayar ağları için durum bu iken, internet üzerinden sağlanan bilgilerin güvenliğini garanti edemeyiz ve makul kontrolümüzün ötesinde güvenlik ihlallerinden sorumlu olmayacağız.

Bu politika ya da gizlilik beyanları hakkında sorular

Bu politikamız, bir ilkemiz, web sitemiz, gizlilik beyanı ya da kişisel bilgileri kullanımımız hakkında herhangi bir sorunuzun olması halinde, e-posta adresine yazarak irtibata geçiniz.

Bu politika ve gizlilik beyanlarımızdaki değişiklikler

Dataturk Yazılım bu politikayı, herhangi bir zaman ve önceden bildirimde bulunmaksızın bu politikanın gözden geçirilmiş halini güncelleme ya da değiştirme hakkını saklı tutmaktadır.

Dataturk Yazılım'in gizlilik uygulamalarındaki tarzı bu şekildedir