Google ÇeviriÇeviri tarafından desteklenmektedir

Diğer Programlar

Buradaki Programlar Freeware Lisans ile dağıtılmaktadırlar. Download etmek ve kullanmak için buradaki kuralları okuyup kabul etmiş olmanız gereklidir.Lisansı okumak için tıklayınız . Her bir programın içinde buradaki Lisansın bir örneği konmuştur.

Buradaki dosyalar zip/rar formatıyla sıkıştırılmıştır. Açmak(uncompressed) için Winzip , Winrar, PkUnzip vb. programlarından biri kullanılabilir.

Hatırlatıcı-Akıl Defteri Programı

Adından da anlaşılacağı gibi bir ajanda programı. Özellikle kurumlarda rahatlıkla kullanılabilecek bir hatırlatma programı. Yılda bir yapılan işlerin kaydedilebildiği, aylık, haftalık, günlük, saatlik uyarıların yapıldığı, bilgisayarınız kapalı bile olsa ilk açıldığında sizi ilk etapta uyarma özellikleri, listelenebilme özelliği, bilgisayar üzerindeki çalıştırılabilir özellikteki programları zamanı ayarlandığında çalıştırma özelliği(her gün saat 13:00 haberlerini dinlemek isteyebilirsiniz.Bunları size otomatik olarak yapabilecek bir program.
Daha detaylı incelemek için Ekran görüntüleri ve Açıklamaları kısmına tıklatınız ve görüntüleri daha detaylı incelemek içinde üstüne tıklayınız.

Dosya Adı Açıklama Sürüm No Dosya Boyutu Yayınlanma Tarihi  
HatırlatıcıSETUP.exe Akıl defteri- Hatırlatıcı Programı 1.2.06 ~5765 kB 19/02/2006 Download